Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

“Përtokë”, polici nxjerr armën dhe arreston qytetarin në mes të qytetit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë, ku një efektiv policie është detyruar që të nxjerrë armën për të ndaluar një qytetar.

Në është publikuar një vidieo, ku shihet një polici, i cili ncjerr armën për të ndaluar një qytetar.

“Për tokë”, bërtete ai teksa i drejton armën dhe më pas është afruar për ta prangosur. Nuk dihet ende nëse qytetari që ka arrestuar në këtë mënyrë është ndonjë person me rrezikshmëri të lartë.

Policia ende nuk ka dhënë një njoftim zyrtarë.

Më shumë
spot_img
spot_img