Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Personi që ndihmoi në gjetjen e Krivaqës s’pranon shpërblimin e Pacollit: E bëra nga dhembshuria për vajzën dhe jo për para

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Behgjet Pacolli ka kontaktuar personin, i cili ka ndihmuar policinë në gjetjen dhe arrestimin e vrasësit të 18-vjeçares, Dardan Krivaqës.

Biznesmeni kosovar i ofroi atij shpërblimin të cilin e kishte premtuar sot për këdo që kontribuonte në gjetjen e të dyshuarit kryesor për vrasjen e Marigona Osmanit.

Por personi i cili kontribuoi në gjetjen e autorit nuk e ka pranuar shpërblimin e Pacollit, duke u shprehur se gjithçka e ka bërë për hir të dhembshurisë për 18-vjeçaren dhe jo për para, raportojnë mediet në Kosovë.

LEXO EDHE: Pacolli i jep shpërblimin e premtuar personit që ndihmoi policinë për kapjen e Dardan Krivaqës

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img