Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

Personazhi i Vitit

Ministrja Krifca: Situata me produktet e shportës është e luhatshme, tregjet ndërkombëtare përcaktojnë çmimet

Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Frida Krifca, deklaroi mbrëmjen e sotme se objektivi i Bordit të Monitorimit dhe Transparencës është që çmimet e...

Përparim Kabo

http://www.newsbomb.al/kandidatet-e-drejtesise-e-shokuan-me-pergjigjet-e-tyre-flet-per-here-te-pare-profesor-perparim-kabo-ja-kush-ishte-qellimi-im-93380

David Nikolli

http://www.newsbomb.al/e-pabesueshme-23-vjecarin-mirditor-e-plagosin-gjate-gares-ne-serbi-por-lufton-deri-ne-fund-dhe-fiton-medaljen-e-arte-per-shqiperine-86877

Skerdilajd Murati

http://www.newsbomb.al/jete-si-neper-filma-mesuesi-qe-ben-cdo-dite-6-ore-rruge-mes-pyllit-per-nxenesit-e-tij-si-i-shpetova-ujkut-foto-video-99412

Lorenc Hatia

http://www.newsbomb.al/flet-heroi-zjarrfikes-qe-shpetoi-pasurine-e-shqiptareve-dhe-ra-pertoke-i-rraskapitur-si-luftova-me-flaket-dhe-c-ndjeva-ne-fund-rrefimi-ekskluziv-72087

Banorët e Zharrëzës

http://www.newsbomb.al/triumfon-zharreza-qeveria-merr-vendimin-e-rendesishem-per-banoret-shoqeria-civile-ne-feste-99929

Avniu

http://www.newsbomb.al/flet-avniu-i-elbasanit-endacaku-filozof-qe-cmendi-rrjetin-ja-pse-nuk-zbatohet-vetingu-95065

Dionis Senjo

http://www.newsbomb.al/dionisi-5-vjecari-nga-tirana-i-pari-shqiptar-qe-pranohet-ne-organizaten-boterore-te-gjenive-cfare-di-te-beje-eshte-e-frikshme-85872

Zjarrfikësit

http://www.newsbomb.al/mes-temperaturave-te-tmerrshme-zjarrfikesit-luftojne-me-flaket-fotot-85537

Gerta Loku

http://www.newsbomb.al/shperthen-ne-lot-e-reja-mirditore-dridhet-parlamenti-deputetet-e-duartokasin-pa-rreshtur-94244

Lajmet e fundit