Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Personat e rëndësishëm “VIP” në “Loro Boriçi” që i shpëtuan stuhisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Politikanët e Shqipërisë por edhe ata të Kosovës duket se nuk mungojnë në asnjëherë në evenimentet e rëndësishme sportive apo kulturore.

Edhe këtë herë në tribunën VIP të stadiumit “Loro Boriçi” ku po luhet ndeshja mes Shqipërisë dhe Maqedonisë, dominojnë politikanët.

Nga kreu i Kuvendit, Ilir Meta, te ministri Ditmir Bushati, Saimir Tahiri, Lorik Cana…të gjithë ndoqën nga afër kombëtaren shqiptare deri në momentin që ndeshja u ndërpre si rrjedhojë e stuhisë.

Por ndërsa tifozët u larguan masivisht, duket se personazhet tona “ia hodhën pa u lagur” duke qenë në pjesën më të favorshme të tribunës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img