Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Personaliteti i madh Vittorio Sgarbi rrezikon të mbytet në Dhërmi, si e shpëtoi vajza nga fundi tragjik (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Personaliteti i madh italian Vittorio Sgarbi ka ardhur në Shqipëri për të zhvilluar një tur promovues, por një ngjarje e rëndë për pak sa nuk i ka marrë jetën.

Ai ka qenë duke notuar në Palasë pasditen e djeshme, por dallgët e mëdha ia kanë vështirësuar notiminm duke bërë që të rrezikojë edhe të mbytet.

Për disa sekonda ai është mbuluar nga dallgët, por ka qenë vajza e tij Alba, ajo që e ka shpëtuar dhe e ka nxjerrë në breg, e ndihmuar edhe nga një roje bregdetare.

Shumë frikë e panik për kritikun e artit, i cili në momentin e përplasjes me dallgët, humbi edhe syzet e tij të dashura.

Por kjo është një humbje e pallogaritshme, krahasuar me atë që mund të ndodhte.

Menjëherë Sgarbin pas këtij incidenti ka shkuar ta takojë kryebashkiaku i Vlorës Dritan Leli. 

Sgarbi njihet edhe si një nga miqtë e Kryeministrit Rama. 

-640-0-5ea4a448baeeb.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img