Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
32 %
2.6kmh
0 %
Die
2 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Personalitetet mbi 80 vjeç marrin dozën e dytë të vaksinës, injeksionin e merr dhe aktorja Margarita Xhepa: Shpëtuam! (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Personalitetet e moshuar mbi 80 vjeç kanë marrë sot dozën e dytë të vaksinës anti-Covid. Mes tyre, sot në stadiumin “Air Albania” ka qenë dhe aktorja e njohur Margarita Xhepa.

Ministrja Ogerta Manastirliu ka qenë sot në qendrën e parë të vaksinimit në Shqipëri dhe ka përshëndetur aktoren e madhe. Edhe të moshuar të tjerë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës dhe kanë pohuar se pas dozës së parë nuk kanë shfaqur probleme.

“Jam shumë mirë, s’ kam pas asnjë problem, shpëtuam. Shumë faleminderit”, i tha Margarita Xhepa ministres.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img