Hapësire reklamuese

Aktualitet

Persona të armatosur i presin rrugën polices në Laç, e qëllojnë me breshëri

Shkruar nga Newsbomb
Persona të armatosur i presin rrugën polices në Laç, e

Një ngarje e rëndë ka ndodhur këtë të martë në Laç. Raportohet se në lagjen “Sanxhak” teksa një efektive ishte duke lëvizur me automjetin e saj, i kanë prerë rrugën dy persona të cilët kanë filluar ta qëllojnë me armë zjarri.

Nga të shtënat nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar. Forcat e Policisë së Kurbinit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë si edhe për identifikimin e autorëve.

Deri më tani lidhur me këtë ngjarje nuk ka ende asnjë njoftim zyrtar, në vijim priten më tepër detaje.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese