Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përshtati pikën e ish-karburantit për kultivim droge, prangoset lushnjari, policia sekuestron llampa ndriçimi dhe pajisje të tjera

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person është arrestuar ditën e sotme në Lushnjw pasi përshtati ambientin e një ish-pike karburanti për kultvim droge.

Ish-karburanti që prej vitit 2004 ishte jashtë funksionit, gjendet pranë vendit të quajtur “pushimi i shoferit”.

Policia ka sekuestruar llampat e ndriçimit dhe materiale të tjera që përdoreshin për kultivimin e drogës

183374359 493243845225826 8714398057646455581 n
Pamje nga pika e ish-karburantit

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img