Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Die
19 °
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Përshkallzohet “lufta” Duka-Braçe: Kalçopoli largoi presidentin italian, po ti?

Lajme të ngjashëm

Ka vijuar përplasja mes deputett të Partisë Socialiste, Eripn Braçe dhe kreut të FSHF, Armando Duka.

Nëpërmjet një postimi në faqen e tij në “Facebook” në lidhje me ecurinë e Skëndërbeut në Champions League, Braçe ka ironizuar me një intervistë të kreut të FSHF,që kishte thënë se Sekënderbeu është si Italia pas Kalçopolit, duke u shprehur se pas kalçopolit, presidenti italian iku, po Duka pse nuk ikën.

Më poshtë statusi i plotë i Erion Braçes:

“TOPI ËSHTË I RRUMBULLAKËT, RROTULLOHET SHPEJT!

Meqë vetëm tani po i vënë emrin dhe qenka në nivelin e “Calciopoli”-t.

Meqë nuk dimë ende në ç’nivel përtej “Calciopoli”-t ishte edhe kampionati që u mbyll në maj,

Meqë gazetarët nuk bëjnë kurrë pyetje të paautorizuara për ortakun

UNË KAM VEÇ KËTË PYETJE:

PAS “CALCIOPOLI”-T, PRESIDENTI I FEDERATËS ITALIANE QËNDROI NË DETYRË E U MBULUA ME LAVDI, DINI GJË?”


Më shumë