Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

‘Përshëndetje për…’, Ermal Fejzullahu i bën vetes një super dhuratë, edhe pse në kohë pandemie s’ka koncerte (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ermal Fejzullahu është një ndër këngëtarët më të paguar në tregun muzikor shqiptar.

Artisti nga Kosova njihet dhe komentohet shpesh për jetën luksoze që bën ai dhe familja e tij. Së fundmi Ermali ka postuar në Instastory disa foto ku tregon se ka blerë një makinë “BMW X5” të modelit më të fundit.

Ndonëse jemi në pandemi dhe koncertet që prej një viti janë anuluar, kjo gjë mesa duket nuk e ka penguar Ermalin të bëjë “blerjen e çmendur”, bishën luksoze që ka publikuar në foto. “Hello to my new best”, ka shkruar këngëtari krahas fotos.

Më shumë

spot_img
spot_img