Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022
spot_img

“Përshëndet, ulu, largohu…”, Joe Biden tregon pa dashje letrën me udhëzimet si duhet të veprojë në takime

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, në një deklaratë për mediat pa dashje ka zbuluar letrën me udhëzimet ndaj tij se si duhet të veprojë.

Në këtë letër lexohen qartë “një për një” të gjitha udhëzimet ndaj presidentit se si ai duhet të sillet në një event me drejtorë të bizneseve industriale, përfshirë dhe kur duhet të përshëndesë, kur duhet të ulet dhe kur të largohet.

albsig

spring

Gjithashtu, në letër, 79-vjeçari Biden udhëzohet t’i flasë disa njerëzve të caktuar, t’i pyesë dhe t’i falënderojë para se të largohet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img