Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përqafuar me njëri-tjetrin, Ogerta Manastirliu pret në zyrë mjekët e Infektivit: Vlerësim për punën dhe sakrificën e tyre

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu pret në zyrë mjekët e Spitalit Infektiv në Tiranë, dhe thotë se i ka vlerësuar ata për punën dhe sakrificën e tyre gjatë muajve që në nisje të pandemisë së Covid-19.

“Me kënaqësi prita sot mjekë të Spitalit Infektiv për t’i vlerësuar për punën dhe sakrificën gjatë këtyre muajve të gjatë të pandemisë dhe për të diskutuar së bashku hapat që do të ndërmarrim, për Planin e Veprimit 2021-2023 për përgjigjen ndaj Covid-19 dhe post-Covid19”, shkruan ministrja.

“Ndamë së bashku mendimet se duhet vlerësuar me shumë kujdes situata dhe nuk duhet ulur vigjilenca në këtë luftë me armikun e padukshëm, e cila ende nuk ka përfunduar”, vijon ajo dhe ndan fotot e mëposhtme.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img