Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Përplasjet për ‘Zgjedhoren’ dhe pandemia, Basha mbledh aleatët në seli

spot_img

Lajme të ngjashëm

87e2cbd4e21d03e1ff16e60eae2a7a48

Kreu demokrat Lulzim Basha ditën e sotme do të zhvillojë një takim në seline blu me aleatët opozitarë.

 

Mësohet se temë diskutimi mes tyre do të jetë reforma zgjedhore dhe gjendja aktuale në të cilën ndodhet vendi prej pandemisë.

Kujtojmë se ditët e fundit me rifillimin e punës për reformën zgjedhore ka pasur përplasje mes palëve politike, ku nga njëra anë opozita thekson se mazhoranca nuk i ka marrë parasysh propozimes e saj, ndërsa mazhoranca e akuzon se nuk ka sjellë asnjë propozim.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img