Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Përplasjet në mbledhjen e PD-së, Berisha “shkarkon” Bashën: Ish-kryetari shpalli sot non grata bazën e partisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme gjatë mbledhjes së Kryesisë së Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike kapatur debate të shumta mes mbështetësve të Bashës dhe mbështetësve të ish-kryeministrit Berisha.

Në mes të debateve të shumta, kryedemokrati Basha është shprehur se nuk do të lejojë asnjë grup anti-amerikan në parti.

Bazuar në këtë deklaratë të Bashës, ka ardhur edhe përgjigja nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili në një psotim në rrjetet sociale e quan Bashën “ish-kryetar”, teksa thotë se ky i fundit ditën e sotme e shpalli “non grata” bazën e partisë.

LEXO EDHE: Debate në mbledhje, Noka përplaset sërish me kreun e PD: “I ngule thikën pas shpine Berishës”! Basha: S’do lejoj grupe anti-amerikane në parti

Screenshot 4 19
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img