Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Përplasje te Parlamenti, lëndohet një protestues

spot_img

Lajme të ngjashëm

fc5214420ffd4803258f593a73f876fc

Lëndohet një protestues përpara Parlamentit.

Teksa prej disa minutash vijon të jetë e tensionuar situata, një protetsues është lënduar.

Siç shihet nga pamjet, protestuesi, i moshuar ka gjak në pjesën e hundës. Theksojmë se protestuesit vazhdimisht tentojnë të thyejnë kordonin e policisë.

Ndërkaq, para Parlamentit ka mbërritur këto momente edhe kryedemokrati Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img