Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
100 %
2.1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
17 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Përplasje në Vlorë, kryetari i qendrës së votimit nxjerr nga ambientet përfaqësuesin e PD, shoqëronte votuesit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një përplasje mes kryetarit të një qendre votimi në Vlorë dhe një përfaqësuesi të Partisë Demokratike, pasi dyshohet se përfaqësuesi i PD shoqëronte qytetarët brenda qendrës së votimit.

Ora Neës ka siguruar momentet e tensionit në KZAZ 86 në Vlorë, ku shihet kryetari i qendrës së votimit Aranit Lulaj, i cili largon nga ambientet e shkollës “Ismail Qemali” ku ndodhet dhe KZAZ-ja, përfaqësuesin e  PD.

Përfaqësuesi i PD-së që është përfshirë në debat me kryetarin e QV Aranit Lulaj, është Neshat Ngucaj.

Video nga Ora News:

Më shumë
spot_img
spot_img