Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Përplasje mes disa të rinjve në Tiranë, një i plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa të rinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin pak minuta më parë në Tiranë.

albsig

spring

Mësohet se nga përplasja, një prej të rinjve ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spitalin e Traumës ku po i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. Identiteti i tij dhe gjendja shëndetësore nuk dihen ende.

Sakaq, policia ka kryer shoqërimin në Komisariatin Nr.3 të shokut të personit të plagosur, për të dhënë dëshminë e tij që mund të ndihmojë në zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/ Informacion paraprak

Rreth orës 16:50 në rrugën “Taulantët”, gjatë një konflikti për motive të dobëta është plagosur me mjet prerës shtetasi I. M., 21 vjeç, i cili është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Policia po punon për kapjen e autorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img