Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Përplasje masive në Burgun e Rrogozhinës, ka të plagosur rëndë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sherr masiv mes vuajtësve të dënimit në Burgun e Rrogozhinës, raportohet edhe për të plagosur.

Mësohet se të paktën 6 të burgosur janë përfshirë në konflikt në palestrën e burgut, njëri prej të cilëve ka pësuar dëmtime të rënda. I burgosuri ndodhet në gjendje të rëndë për jetën dhe është nisur me urgjencë drejt Tiranës.

(Vijon…)

Më shumë

spot_img