Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Përplasje e fortë në Elbasan-Tiranë, plagosen drejtuesit e mjeteve dhe nisen me urgjencë në spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot pasdite në autostradën Elbasan-Tiranë.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë janë plagosur drejtuesit e tyre. Të lënduarit janë transportur menjëherë në spital, ku fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të bërë zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img