Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
2.6kmh
20 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Përplasje e fortë e 3 automjeteve tek Liqeni i Thatë, njëra prej makinave përmbyset në rrugë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme pranë Liqenit të Thatë në Tiranë.

Paraprakisht mësohet se në aksident janë përfshirë 3 automjete, ku njëra prej tyre është kthyer përmbys në rrugë pas përplasjes së fortë mes tyre.

Fatmirësisht nuk ka lëndime në njerëz, por vetëm dëme të konsiderueshme materiale.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img