Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Përplasje e FORTË e 3 automjeteve, mes tyre edhe fugoni i Postës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Paraditen e sotme ka ndodhur një aksident automobilistik në aksin Elbasa-Peqin, ku janë përplasur tre automjete, mes tyre edhe një fugon i Postës.

Nga aksidenti ka dëme materiale, ndërsa mësohet se drejtuesit janë lënduar lehtë.

 

Dëshmitarë okularë treguan se përplasja mes tre automjeteve ka qenë e fortë dhe se ka bllokuar për disa minuta krejtësisht rrugën.

Ngjarja ka ndodhur në Unazën e Peqinit në afërsi të një karburanti sapo kalon urën mbi lumin Shkumbin. Policia ka nisur hetimet për zbradhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

Më shumë

spot_img