Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Përplasje e ashpër e deputetëve ‘live’ në emision: Je thjesht një kallëp

spot_img

Lajme të ngjashëm

Debati politik në emisionin “360 gradë” në Oranews mes deputetëve Nard Ndoka dhe Alket Hyseni ka degjeneruar në akuza të ashpra dhe ofendime.

Nard Ndoka u shpreh se mazhoranca e tanishme është e realizuar me vota të blera nga paratë e drogës.

albsig

Ndërsa deputeti i PS-së, Alket Hyseni u kundërpërgjigj duke thënë se ai nuk ia kishte haberin politikës.

Pjesë nga deklaratat:

Ndoka: Kriminelët tuaj i thanë se i japim paret Saimir Tahirit për zgjedhjet. Nuk jeni një mazhorancë e supervotuar. E ke dhunu popullin me blerjen e votës. Jeni përfaqësuesit e klanit të drogës.

Hyseni: Kemi fituar historikisht edhe kur na keni vjedhur.

Ndoka: Ti je një ushtar i rëndomtë i asaj partie.

Hyseni: Juridikisht nuk ia ke haberin, politikisht nuk orientohesh dot. Je thjesht një kallëp.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img