Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Përplasja mes Blushit dhe Ballës në Elbasan në prani të socialistëve: Po e mbushni partinë me kriminelë (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetët Ben Blushi dhe Taulant Balla nuk kanë zhvilluar debate vetëm me anëtarë të PS-së në Elbasan, por edhe mes tyre.

Ka qenë Blushi ai që ka kërkuar të kontrollohen listat e votuesve, si dhe të publikohen në internet, por këtu ka hasur kundërshtimin e Ballës. Blushi ka pretenduar gjithashtu për lista fiktive që nuk janë propozuar nga kryetarët e organizatave.

Më pas, Blushi ka sulmuar Ballën duke e akuzuar se ai bashkë me kryetarin Edi Rama janë duke e mbushur partinë me njerëz të Sali Berishës dhe me persona të inkriminuar. 

Më shumë
spot_img
spot_img