Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Përplasja me policinë tek Teatri, në gjendje të rëndë një protestues (PAMJE TË RËNDA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një protestues tek Teatri Kombëtar ka humbur ndjenjat pak më parë.

albsig

 Ndërkohë protestues të tjerë i kanë ardhur në ndihmë me ujë dhe frymëmarje artificiale, teksa ai vazhdonte të ishte i shtrirë.

Theksojmë që protesta për mbrojtjen e godinës së teatrit vazhdon të jetë e tensionuar prej disa orësh dhe aktorët janë ngujuar pa ushqim dhe ujë. 

Screenshot_12.jpgScreenshot_14.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img