Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

Përplasja me LSI për buxhetin, kryebashkiaku i Skraparit padit prefektin socialist

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nga ana e tij prefekti Dafa ka mohuar akuzat. Ai tha se Skrapari ishte e vetmja njësi që nuk kishte miratuar buxhetin në qarkun e Beratit dhe se atij i ishte kërkuar të thërriste këshillin prej vetë kryebashkiakut. /BIRN

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img