Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Përplasja me armë në Tiranë, gjenden 2 gëzhoja, shoqërohet njëri nga personat (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tiranë

Informacion Paraprak

Më datë 17.09.2018, rreth orës 21:10, në një lokal në rrugën “Shefqet Musaraj”, shtetasi  L. L., rreth 35 vjeç (pronari i  lokalit) për motive të dobëta është konfliktuar me një shtetas tjetër ende të paidentifikuar, i cili gjatë konfliktit ka qëlluar me armë zjarri.

Nga të shtënat nuk ka persona të lënduar.

Është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore pronari i lokalit, shtetasi L. L., dhe po punohet për identifikimin dhe shoqërimin e shtetasit tjetër të përfshirë në konflikt.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img