Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Përplasja fatale ‘kokë më kokë’ në Përrenjas, mes 5 të plagosurve edhe një grua (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy automjete janë përplasur sot në mesditë në Përrenjas, e si pasojë pesë persona kanë mbetur të plagosur, një prej tyre në gjendje të rëndë. Makinat e përfshira në aksident janë një “Benz” dhe një fuoristradë e cila ka përfunduar jashtë rruge.

Të plagosurit janë Lulzim Skura 32 vjeç, i cili është transportuar në spitalin e Elbasanit, Muhamet Çela 69 vjeç, Astrit Belba 44 vjeç, Armenda Iljazi 46 vjeç dhe Mevlud Iljazi 47-vjeç.

Shihni Postimin

Dyshohet se shkak i këtij aksidenti të jetë bërë shpejtësia tej normave të lejuara dhe një parakalim i gabuar.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img