Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përplasja e militantëve në Elbasan, Meta: Mua le të më shajnë, unë do i përshëndes dhe do i puth

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

25e3b70f9665c59dde4ed5f48bf6c860

Presidenti Ilir Meta ka komentuar sherrin mes militantëve të Partisë Socialiste dhe Demokratike në Elbasan ditën e djeshme.

Ai tha se ishte nëj gabim që u mbajtën të dy aktivitete në një kohë, ndërsa shtoi se ai nuk ishte në Elbasan pasi ëshët kohë pandemie.

Për sa i përket fyerjeve dhe sharjeve ndaj Bashës dhe Ramës, Meta tha se nëse atë do e shanin, ai do t’i përshëndeste dhe do t’i puthte.

“Nuk bëhen dot dy aktivitete në një kohë. Unë nuk shkova se është kohë pandemie. Ishte detyra e qeverisë që të mos krijohej një përplasje. Masat duhet t’i merrte qeveria se ka policinë, ka edhe Bashkinë. Mua lë të më shajnë, unë do i përshëndes do t’i puth. Po mos të dalin rrugaçët aty”, tha Meta.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img