Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Përplasi për vdekje të moshuarin, arrestohet shoferja (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 48-vjeçare e identifikuar si Anila Dervishi, banuese në lagjen “Qemal Stafa”,  Elbasan është arrestuar në flagrancë nga policia.

 

Sipas bluve, 48 vjeçarja në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Balldren, duke drejtuar mjetin tip “Opel” me targa AA230TK, ka aksidentuar për vdekje Sokrat Bodurri, 61 vjeç, banues në fshatin Balldren, Elbasan.  

Po ashtu në këtë aksident është plagosur edhe R.D., 76 vjeçe, banuese në lagjen “Qemal Stafa” , Elbasan, që ishte pasagjere në mjetin tip “Opel” dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Elbasan jashtë rrezikut për jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img