Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Përplasi për vdekje Ruken e Burrelit në qytet, zgjat shumë pak arratia e shoferit, arrestohet (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shoferi që aksidentoi për vdekje ditën e sotme në Burrel 59-vjeçarin Haqif Ruke është arrestuar pak orë pas ngjarjes së rëndë.

Ai është Jurgent Gjinaj, arratia e të cilit ka zgjatur vetëm për pak orë. Sot ai përplasi endacakun e njohur në qytetin e Burrelit dhe u largua nga vendngjarja.

Viktima ndërroi jetë në spital, pasi nuk mundi t’i mbijetojë plagëve të marra. Ruka ishte duke kaluar rrugën nga njëra anë në tjetrën kur automjeti e goditi pasi ka qenë me shpejtësi të lartë.

Më shumë

spot_img
spot_img