Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përplasi për vdekje policin në Transballkanike, togat e zeza lënë në burg shoferin e 19 vjeçar të BMW-së

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7516aab3c084cc10b276abb07cd3d066

Gjykata e Vlorës ka dhënë masën e sigurisë “Arrets me burg” për 19 vjeçarin A.Veliu, i cili 4 ditë më parë shkaktoi një aksident me pasojë vdekjen në rrugën Transballkanike.

Mbrëmjen e 25 janarit 2021, 19 vjeçari po udhëtonte me shpejtësi në krahun e kundër të rrugës Transballkanike, me mjetin e tij tip BMW, dhe u përplas “kokë më kokë” me mjetin tip Mercedes Benz ku udhëtonte polici Nuri Malaj.

Si pasojë e përplasjes së fortë, polici 50 vjeçar që po shkonte në punë, ndërroi jetë në vendngjarje.

Dy ditë më pas, Policia njoftoi se kishte arrestuar në kushtet e flagrancës të riun A.Veliu. “Ky shtetas më datë 25.01.2021, duke drejtuar automjetin e markës “BMW” është përplasur me automjetin e markës “Benz”, dhe si pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje drejtuesi i automjetit “Benz”, polici Nuri Malaj 53 vjeç”, njoftoi Policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img