Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përplasi për vdekje 48 vjeçarin dhe u largua nga vendi i aksidentit, arrestohet autori 22 vjeçar me ‘Benz’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b008306f1e06413fd855301ad23d55fc

Një 22 vjeçar është arrestuar nga Policia e Korçës pasi mbrëmjen e djeshme ka përplasur për vdekje 48 vjeçarin Pajtim Gjyli, në fshatin Buçimas.

Sipas njoftimit, është arrestuar në flagrancë për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i aksidentit”, shtetasi E. J., 22 vjeç, banues në fshatin Rëmenj, Pogradec.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Pogradec për veprime të mëtejshme.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img