Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përplasi për vdekje 45-vjeçarin në aksin Laç-Mamurras, arrestohet shoferi, ja pse u largua nga vendngjarja (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka rënë në prangat e policisë, Agis Vathi, i cili përplasi për vdekje me makinën e tij në aksin Laç-Mamurras, 45-vjeçarin, Besim Selimi.

Vathi pas aksidentit është larguar nga vendngjarja. Mësohet se para uniformës blu ai është shprehur se është larguar, pasi kishte frikë nga një përplasje mes familjes së viktimave, të cilët e kishin shtëpinë pranë vendin ku ndodhi edhe aksidenti tragjik.

“Në vijim të informacionit paraprak, ju bëjmë me dije se drejtuesi i mjeti tip “Benz” shtetasi A.V.,i cili ishte larguar nga vendngjarja është kapur dhe shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë, për veprime të mëtejshme”, njofton zyrtarisht policia.

Kujtojmë që pak momente më parë është shënuar aksidenti i rëndë ku Vathi me makinën e tij tip “Benz” ka përplasur për vdekje Besim Selimin. Makina e autorit pas aksidentit të rëndë ka përfunduar në kanal.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img