Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Përplasi për vdekje 26-vjeçarin në Kamëz, lihet në burg efektivi i policisë Roxhers Milkuriti

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën arrest me burg për policin e Komisariatit Nr.4, Roxhers Milkuriti,  i cili më 22 korrik përplasi për vdekje 26-vjeçarin Fatos Hila.

Ndërsa për vëllanë e tij, i cili ishte pasagjer në momentin e aksidentit është përcaktuar masa detyrim paraqitjeje.

Milkurti me datë 22 korrik rreth orës 00:15 pas mesnate, përplasi për vdekje 26-vjeçarin Fatos Hila, i cili po lëvizte me motoçikletën e tij tip ‘Suzuki’ në bulevardin ‘Blu’ në Kamëz.

Efektivi Roxhers Milkurti i cili lëvizte me mjetin tip “Benz”ka qenë së bashku me vëllanë e tij, Marius Milkurti në momentin e aksidentit.

Menjëherë dy vëllezërit Milkuriti u arrestuan për shkelje të rrëgullave të qarkullimit rrugor dhe pengim për zbulimin e së vërtetës.

Dyshohet se pas aksidentit, ata kanë tentuar të mbajnë të fshehur ngjarjen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img