Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përplasi për vdekje 10-vjeçaren në Bulqizë, arrestohet 32-vjeçari, Policia: Ishte i dehur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka arrestuar 32-vjeçarin në Bulqizë, i cili përplasi për vdekje një 10-vjeçare dhe një 57-vjeçare, e cila ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Në pranga ka rënë Nel Shyti, i cili mësohet se ka qenë i dehur në momentin e aksidentit.

Fatkeqësisht 10-vjeçarja Brunilda Cami ndërroi jetë pas aksidentit, Shqipe Shyti ndodhet e plagosur në spital.

Njoftimi i plotë i policisë:

Nga Shërbimet e Policisë Rrugore, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit N.SH., 32 vjeç, pasi me  datë 18.04.2021,  në hyrje  të qytetit të Ri – Bulqizë,  duke drejtuar automjetin “Benz”, në gjendje të dehur,  ka  humbur kontrollin dhe ka aksidentuar me pasojë vdekjen një shtetase të mitur, si dhe ndodhet në spital për ndihmë mjekësore shtetasja Sh.Sh., 57 vjeçe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img