Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
8 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Përplasi për vdekje 10 vjeçaren në Allias, Togat e zeza lënë në burg shoferin Alban Guri

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

918ac5165abe7669a9ca084438ef719a

Alban Guri, shofer i fuoristradës që përplasi për vdekje 10 vjeçaren Ambra Petali në Allias, është lënë në burg nga Gjykata e Tiranës.

Në seancën e mbajtur paraditen e sotme, ndaj Alban Gurit është dhënë masa e sigurisë “Arrest në burg”. Ngjarja e rëndë ndodhi tre ditë më parë në rrugën “Njazi Meka” në kryeqytet, sapo e mitura kishte dalë në derën e shtëpisë.

Guri u largua nga vendngjarja për shkak se ishte në gjendje të dehur në momentin që drejtonte mjetin dhe shkaktoi aksidentin fatal, por u lokalizua dhe u ndalua nga Policia.

Lexo edhe: “Pse e le babin vetëm”, babai i 10 vjeçares që u aksidentua për vdekje dedikim prekës

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img