Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Përplasi me makinë të riun që po lëviste me motor në Tiranë, më pas shoferi del dhe e qëllon me thikë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Brrylit në Tiranë.

Bëhet me dijë se në konflikt janë përfshirë dy persona. Burime për media raportojnë se një i ri që po drejtonte një motor është përplasur me një makinë. Më pas shoferi që ishte në makinë me familjen, ka dalë nga mjeti dhe ka qëlluar me thikë në qafë të riun.

albsig

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, e cila po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Nga policia e Tiranës nuk ka ende asnjë njoftim zyrtar edhe pse ngjarja ka ndodhur rreth një orë më parë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img