Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022
spot_img

Përplasi kalimtaren në Durrës dhe u largua, shpallet në kërkim Endri Zaja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Endri Zaja, 22-vjeçari që përplasi dy kalimtarë pasditen e 15 qershorit dhe u largua me të shpejtë, është shpallur në kërkim.

Ai ishte duke udhëtuar me një makinë të zezë dhe në kthesë ka qenë me shpejtësi, duke përplasur dy të moshuar. Ata ishin duke kaluar në njërën anë të rrugës dhe nga përplasja e fortë kaluan në anën tjetër.

albsig

74-vjeçarja që qendron në tokë pasi goditja ishte shumë e fortë, ka marrë lëndime serioze. Dyshohet se e plagosura është shtetase italiane, pasi dëshmitarët e ngjarjes treguan se ajo fliste vetëm italisht.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img