Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Përplaset për vdekje 25 vjeçarja shqiptare në Itali

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a1ac7115ec10ef6a3f8bfdbbab38e1d5

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Cuneo të Italisë, ku një 25 vjeçare shqiptare u përplas për vdekje nga një automjet në autostradë.

Viktima me inicialet L.I kishte parkuar makinën në një vendndalim në autostradën Asti-Cuneo dhe po tentonte të kalonte në anën tjetër të rrugës.

Sipas mediave italiane, shoferi i automjetit që goditi vajzën kaloi në gjendje shoku dhe u shoqërua drejt spitalit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img