Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
spot_img

E RËNDË/ 27-vjeçarit i pritet këmba gjatë punës në Korçë, dërgohet me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 27-vjeçar është aksidentuar rëndë nga mjeti i punës në Korçë.

Sipas informacioneve, punonjësi ka marrë plagë të rënda në trup dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e Korçës.

Akoma nuk dihet se si është përplasur, por deri tani dihet se ngjarja ka ndodhur gjatë orarit të punës në fshatin Porodinë.

Mësohet se ka qenë freza ajo që i ka prerë këmbën të riun të identifikuar si Algredo Mukadesi

“Rreth orës 13:30, jemi njoftuar se në fshatin Porodinë-Korçë, shtetasi A. M., 27 vjeç, duke punuar arën me një mjet tip zetor, dyshohet se është plagosur rëndë në këmbë, si pasojë e frezës së mjetit. Aktualisht ky shtetas, ndodhet në Spitalin e Korçës nën kujdesin intensiv të mjekëve”, njoftoi policia.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit