Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

Përplaset me kamionin, aksidentohet këngëtari shqiptar, ja si është gjendja shëndetësore

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme në mediat kosovare qarkulluan pamjet ku këngëtari Robert Berisha shihej teksa ishte përfshirë në një aksident automobilistik.

Makina tip “benz” ishte përplasur me një kamion, teksa u raportua se kishte vetëm dëme materiale, ndërsa Berisha shihej duke folur me shoferin e kamionit.

Lidhur me këtë ngjarje nëpërmjet një video në “Instastory” ka reaguar vetë artisti ku tregon gjithçka çfarë ndodhi dhe duke qetësuar kështu të gjithë ndjekësit.

“Po më shkruani shumë për atë lajmin që ka dalë për një aksident. Shyqyr prej Zotit kurrgjë nuk kam. Mbrapa më ka rënë një kamion, ja fal, kaq. Hajde me të mira”, shprehet Robert Berisha.


Më shumë