Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Përplaset furgoni me makinën në aksin Berat-Polican, një person në gjendje të rëndë

spot_img

Lajme të ngjashëm

9c7c18fbb88b0723bcfcbdaf4ba6598c

Një askident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Berat-Poliçan.

Në aksident është përfshirë një furgon dhe një mjet tip ‘Hyndai’. Makina ‘Hyndai’ nga përplasja e fortë ka përfunduar ‘brenda’ një muri. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i njërit nga mjetet.

Drejtuesi i mjetit është dërguar me urgjencë në spital në gjendje kritike për jetën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të reethanave të nagjarjes.

134078270_425689938617872_4857466415437578404_n_copy.jpg

Screenshot_11.pngScreenshot_12.pngScreenshot_13.png

Më shumë

spot_img