Përplasen tre makina, humb jetën 26 vjeçari shqiptar (FOTOT)

Publikuar tek: bota, më 08:04 05-01-2016 Përplasen tre makina, humb jetën 26 vjeçari shqiptar (FOTOT)

Aksident me pasojë vdekjen e një të riu shqiptar në Ravena të Italisë. Tre makina u përplasën, një Volkswagen Polo, Peugeot 306 dhe një Peugeot 206 dhe për pasojë humbi jetën Aleksandër Ferhati, 26 vjeç.

Aksidenti ka ndodhur teksa i riu po shkonte në punë. Makina e Ferhatit i cili punonte si mekanik, ëhstë përplasur me Peugeot 306 që drejtohej nga një 60 vjeçar. 60 vjeçari ishte duke ecur në korsinë e kundërt kur në aksident u përfshi edhe makina tjetër Peugeot 206 që drejtohej nga një 36 vjeçar.

 

aks1.jpg

aks2.jpg

aksid.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hillary Clinton: Nëse bëhem Presidente ja çfarë do tregoj për UFO-t
Qeni i rrallë që e ngatërrojnë me delen (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.017532110214233
array(1) { ["section"]=> string(63) "perplasen-tre-makina-humb-jeten-26-vjecari-shqiptar-fotot-29178" }