Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
28 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Përplasen në emision deputetët e PD, Sula i drejtohet Spahos: Njerëzit e karikuar do vrisnin Bashën…(DEBATI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një debat është zhvilluar mes deputetit të PD Dashnor Suli dhe deputetit që njëherazi është mbështetësi i Berishës, Edmond Spaho.

Ata kanë biseduar për protestën, ku Sula ka thënë se nuk do ishte dera e blinduar atëherë do ishte bërë kasaphanë.

Sipas Sulës protestuesit e karikuar për dhunë atë ditë do të vrisnin Lulzim Bashën.

Pjesë nga debati në “Log”:

Dashnor Sula: Pas datës 8 janar i gjithë opinioni publik e di. Nga ai momenty që të arrihet të përplasen vëllezër me vëllezër nuk ka bërë vaki kurrë të thërritet.

Edmond Spaho: Deri dje thonit policia e krimit…

Dashnor Sula: Shyqyr që që ka qenë ajo derë se ti sdo flisje këtu sot. Do ishte kasaphanë aty brenda.

Edmond Spaho: Do vriteshin deputetë?

Dashnor Sula: Jo ti, po njerëzit e tuaj të karikuar do të vrisnin Lulzim Bashën

Edmond Spaho: Bashën e mbron garda.

Dashnor Sula: Para se të shkoje në foltore i merrje ti vendimet, për Kullurin e të tjerë

Edmond Spaho: Asnjë nuk kam përjashtuar. Flasim edhe për djegien e mandateve

Dashnor Sula: Të vish të sulmosh selinë me të gjitha mjetet e dhunshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img