Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në Milot-Tiranë, plagoset rëndë një nga shoferët, niset me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në aksin Milot-Tiranë.

Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën për shkak të një parakalimi të gabuar dhe si pasojë ka mbetur i plagosur një prej drejtuesve të mjeteve.

I plagosuri ka marrë plagë të rënda, ndërsa është transportuar me urgjencë në spital. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img