Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
8 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Përplasen mjetet në aksin Fushë Krujë-Vorë, plagosen dy persona, nisen me urgjencë te Trauma (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fushë Krujë-Vorë. Mësohet se një mjet tip “Benz” është përplasur me një mjet tip “Passat” dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, Ramazan Xeka dhe Blerina Kaçorri, pasagjerë.

Të plagosurit janë dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë për mjekim më të specializuar. Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img