Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Përplasen me gomarin, një i vdekur dhe një i plagosur në Ersekë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetëri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Ersekë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të urës së Selenicës kur të rinjtë që po udhëtonin me motorr janë përplasur me një gomar dhe për pasojë kanë rënë në kanalin anës rrugës. Nga aksidenti ka humbur jetën një 24 vjeçar, ndërsa 19 vjeçari që e shoqëronte atë është dërguar në spital i plagosur. 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img