Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Përplasen makinat në Pogradec, njëra bëhet shoshë, dy persona në gjendje të rëndë (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetër, dhe siç shihet edhe nga foto njëra nga makinat është bërë ‘shoshë’. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur rëndë dy persona.

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e lartë dhe lagështia në rrugë.

Sakaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanve të aksidentit.

dsgtrthyut.JPGsdgvfdgbfh.JPG

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img