Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Përplasen “kokë më kokë” mjetet në aksin Shkodër-Koplik, plagosen rëndë dy shoferët, nisen me urgjencë në spital (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Shkodër-Koplik. Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë dy drejtuesit e tyre.

Të plagosurit janë transportuar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore, ndërsa dy makinat kanë marrë dëmtime të shumta.

Shkak për aksidentin raportohet se është bërë shpejtësia e lartë me të cilën po lëviznin të dy mjetet. Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor, i cili po punon për të zbardhur shkaqet e plota të aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img