Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Përplasen “kokë më kokë” dy mjetet në aksin Pogradec-Korçë, njëra përfundon në kanal (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Pogradec-Korçë pranë fshatit Çerravë. Bëhet me dije se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe njëra ka përfunduar në kanal.

Aktualisht nuk raportohet për të lënduar. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë dhe një parakalim i gabuar i njërit prej makinave.

Ndërkohë, Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Më shumë